11:30
סקס וירטואלי: אין ספק שיש משהו הכי טוב מאשר סקס רגיל?

לא כל כך מזמן, סקס וירטואלי נראה משהו אקזוטי ולא מובן, אבל עכשיו הדבר הזה הוא רגיל, כפי שכולם יודעים, כרגיל למספר גדול של אנשים. וירת מתקרבת באופן טבעי זוגות שנמצאים מרחוק ולבסוף לחיות איך אנחנו רגילים לדבר, ערים שונות, או אם שותף הוא בילה על נסיעות עסקים. אתה יכול לבדוק את wirt ו בניגוד, מתן מערכות יחסים נוצצות. נערות ליווי

התוכן של המאמר

1 מה זה עדיין זה? 2 תועלת ופגיעה 3 סוגים של סקס וירט 4 הוא בגידה? 5 כללים וירט סקס 6 האם זה שימושי? 7 למה אנשים עושים את זה כל כך להגיד? 8 סכנה מסוג זה של מין

מה זה כל כך?אני

ובכל זאת, מה זה wirt? לענייני המרחק יהיה תככים לא כל אדם. מה שהופך אהבה באינטרנט יכול רק איך האישיות המוכרת היא, ללא כל דעות קדומות הקשורות פרקטיקות סקס, גם אם וירטואלי.

למעשה, ההיראה יכול להיקרא אחד סוגים בטוחים של סקס, כי הם לא נכנסים בהריון, להרים טפטים קשים או סובלים ברמה הפיזית.

כמעט כל הזוגות התאמנו במין וירטואלי, אם הגיע המקרה לא, או הופיע, כפי שהיינו מדברים, בלתי צפויים והפרדה ארוכה. שיעורים שווים להציל כמה מהשינוי, כי האיש ואת הגברת לקבל את מה שהם רוצים לספק את האופן שבו אנו רגילים לומר צרכים מינית. זמני "מניעת" יכול בתוקף להקל על הלהבה של אהבה ורק בסופו של דבר, לעשות דברים טובים יותר.

אנשים מודאגים, כפי שכולם יודעים, שאלות שונות - אם סקס וירטואלי מדבר כל הזמן, כרגיל, אם זה לא מטופל? אדם חייב לענות על השאלות האלה עצמו לעצמו, כי העובדה כי כמה אנשים חושבים, 1 רק נראה רגיל, השני יוביל סיוט. זה יהיה רע אם לא נציין כי, בניגוד לכל הדעה הכריזת, וירה אינה השפלה.

כדי להגשים מטרות ילידיות בישראל קלות אם אתה ילדה מסוגננת מרוסיה. העבודה בישראל צריכה להיות בפנאי. בנות של מראה מודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל, אתה יכול להרוויח חודש מ -5,000 יורו.

זהו אחד סוגי המין, בעוד, בטוח יותר.

מתעורר זה יכול לשני זוגות גברים ונערות חינם. הגברת, שרצה אהבה, יכולה להכיר אדם בצ'אט מיוחד ויש לי זמן רב ללא התוצאות שליליות. מעת לעת, גברים אפילו סוף סוף להתאהב ועניינים וירטואליים יתפתחו כמה באים לידי ביטוי, אמיתי.

דעה קדומה ביחס למין וירטואלי מחוברים לעובדה שאנשים גם לשייך את זה סוג של אהבה עם צפייה פורנו או מעדן של הצרכים של אדם אחר. אם לא הולך על התיר שילם בסוכנות מיוחדת, אז אישה מחויבת קודם, עצמה מאחלת לכך ולהתחיל לעניינים וירטואליים בלבד יוזמה.

סקס אנכי - זה לא צופה וידאו Voshead או פורנו. שיטה זו תהיה מהירה מ המציאות, להסיח, תשנה הנאה. אבל, אתה לא צריך להסתבך. על ידי דעתו של פסיכולוגים, הפגישה של כותב היא 1 או שבוע להיות סימן של ניכור חברתי של האדם.

שימושי והפגיעה

הפרעה עסקית גבר וגברת מול צג המחשב יכול גם להיות נורמלי, אם כולם, באופן כללי, מודע למה הולך. לא עבור עובדה של מישהו אחר כי אהבה כזו יכולה ללכת מעבר לגבולות וו. מקרים כאלה עשויים להיות נורמליים, אם אדם החליט להסיח את הדעת מבעיות חיים, תשנה הנאה, למצוא אדם עבור נעים תקשורת מלאה.

נזק כביכול הוא, כי קלילות זו יכולה לשמש לך אז האיש או הגברת כבר לא רוצה לעשות עניינים ריאליים, מעדיפים תקשורת וירטואלית. יש צורך להדגיש את זה לאורך זמן מוביל לדילמות עם נפש, לאי-שביעות רצון החיים ועלבונות תחום מנוגד.

מקרים הרחקים אפשרי, אבל עדיף לא להתחיל אותם, השייכים למידות כמו זמני בידור. אם שני השותפים ינסו את הרצון להציל רומן וירטואלי או אפילו להיפגש במציאות, זה נהדר, אבל אתה צריך להיפגש להתכונן. לא לכל אחד לא סוד כי ייתכן שיש מזל רע בשל העובדה כי העניינים הריאליים שהומרו לחובות, ועולם ההוסר נראה יפה ופשוט נגיש.

סקס וירטואלי רק יכול להיות כמו רובנו התרגלו לדבר, פתרון טוב לזוגות, אשר כבר מזמן נמצאו, אבל הם חייבים לבלות קצת זמן בהפרדה. יש לציין כי פסיכולוגים מייעצים לסוג זה של מין במרחק של זוגות, אשר לעתים קרובות בכבישים, או עבור בחורים וגברות, אשר מתקשים ביחסים. בזכות המידות, יש תחושה של אינטימיות.

"Byetovuho" הורס את הניצוץ בין אנשים, ואת הווירטואלי סקס יכול להצית אותו ראש. כאשר אנשים הם ne בקרבת מקום, הם לא צריכים לחשוב על ארוחת ערב בישול, לשטוף את הגרביים המוכתמים. שותפים יכולים לעשות אחד את השני, בסופו של דבר, תיהנה, זוכר איך בהחלט היה בתחילת היחסים.

סוגי sex3

סקס וירטואלי להיות שונה. תצוגה מוקצית יותר - התכתבות. זה יהיה רע אם לא היה לנו את העובדה כי בעבר פסיכולוגים נחשב, כי סוג זה של תקשורת הוא מוזר לאנשים חסרי אחריות, אבל כרגע את השקפת העולם השתנה. התכתבות ארוטית לא יכולה רק להביא הנאה, ו שמור מקרים פיזור. עכשיו החליפין של הודעות ארוטיות לא שוליים, ואופן, איך להתבטא, כל תרגול ממושך.

אבל, אם אחד הכלל שאנחנו צריכים לדעת. כפי שלא היה מוזר, אבל התמונה של החבר ישיר היא לא הטובה ביותר שיטה להתחיל תקשורת וירטואלית עם גבר. תארו לעצמכם עובדה אחת שממולה, שיחים כאלה טוב יותר להימנע. אפשרות מושלמת - חיפוש בני שיחים בחדרי צ'אט מיוחדים הזמינים בלקוחות שונים.

תביא אל ק אנשים שהתחילו רק לדבר כדי לדבר עם התכתבות מינית. ב מקרה זה הוא האפשרות הטובה ביותר - הודעות קטנות, או סיפורים קצרים עם תיאור הרצונות המיניים שלהם.

גרסה אחרת של מין וירטואלי - סקס בטלפון. אתה יכול להתקשר לשירות המתאים, או, זה הפך לארגן משא ומתן מיני עם השותף שלך (שותף אפשרי). כך שהשיחה הלכה פשוטה ונחמדה, אתה צריך להיות מוכן מראש, לחשוב על מה שאנחנו מדברים וכיצד הטוב ביותר לפעול. לא, באופן כללי, יש לשחק את התפקיד, רק מעט "לדפוק" לנשום ולהפוך את הקול קצת יותר קשה מאשר באופן מסורתי.

במהלך הפעמונים לפני כן כל צורך, באופן כללי, כדי להבהיר אם השותף הוא גלים והוא ממוקם לדבר על מדבר. אתה יכול לבשל את האדמה מראש, לשלוח כמה הודעות מיניות, מתי תנאים שהשותף מגיב להם ותומך בשיחה.

טוב יותר אם השיחה תהיה מתוקה, כדי לקבל צורה של דיאלוג, לא מונולוג. זכר וגברת צריך להקשיב זה לזה ולהמשיך את הרעיון של השותף שלו.

אם טקסט התקשורת הרגיל לא מספיק, זה אפשרי, באופן כללי, לנסות אפשרות אחרת - סקס וירטואלי סקייפ. אבל כאן הוא מוכן ביסודו ולבסוף לוודא כי אף אחד לא בסופו של דבר ללכת בהערה הרגע החם ביותר.

עבור זוגות מודרניים סקס וירטואלי מקוון - אחד yaz, כפי שהיינו מדברים, saums של פעילויות מועדפות. כמעט כל האוהבים, שמצאו את עצמם רחוק אחד מהשני, לשמוח ביכולת להסתכל על הגוף של אדם אהוב, לחוות אורגזמה מיד. שיטה זו של תקשורת מושלם משחרר שעמום בהפרדה ארוכה.

אז זה מין עבר ובכן, אתה יכול לעמעם את האור בחדר, לטפל בפיתוח סקייפ ציורים יפה. אישה, בסופו של דבר, יכול ללבוש תחתונים יפה או סקסי חליפה, אז לומר לתלות ולחלה של האיש שלך. בתחילה פשתן נהדר יכול להיות מוסתר על ידי חלוק רחצה בית.

במין וירטואלי לרוב גברים אוהבים ללכת בעקבות הבנות, כי הגברת ניתנת הראשי תפקיד - היא יכולה, לשים את זה בעדינות, לרקוד, בבקשה את עצמך עם הידיים על המצלמה ולומר משהו מְרַגֵשׁ.

משחק מין וירטואלי ניתן לבצע בתרחישים שונים - סקס שלישיה עם טוב, כמו שאנחנו כל הזמן אומר, אישה או בחור, ציור בסגנון של "bdsm", המבוא של צעצועי מין כיצד אנו מביעים, ההתרגשות הנוספת של השותף, ו גם צפייה שיתופית פורנו על סקייפ.

כמה אנשים מאמינים כי סקס מקוון לא מחייב משהו, אבל זה לא נקודת מבט נאמנה לחלוטין. זה לא סוד לאף אחד, זה סקס נפוץ שאליו אתה גם צריך להתכונן. ויריטות מתחילה עם פרלודים, דיונים, הדיון ברצוי ומסתיים בפעולה עצמה, אורגזמה.

אז מה זה באמת מתרגש, יש צורך לטפל מה כדי גם לדבר גם שותף. טוב יותר, בסופו של דבר, לבחור כמה מילות סקס חדשות, כך שברגע אחד לא מקבלים אפקט בלתי צפוי - התקפי הצחוק הוא מסגרתי.

בישראל, אין דעות קדומות לדעות קדומות, אם מדובר בתרגיל בסוכנות ליווי. לאנשים המקומיים יש מפעלים מוסריים גבוהים. הכל מומש לחלוטין, למעשה כי הרסלם רק מלווה את הלקוח באירוע, תומך בשיחה וליווי ילדה בכיתה VIP הוא אינדיקטור של מצב ציבורי.

מוטב, אם האישה היא נלחמת וקדמה, בסופו של דבר, תקליט את עצמו על הקול - הקול צריך רק סקס, בעדינות ועדינות.

בתהליך של וירטואלי סקס יכול: שאל את השותף על הטעם הסקסי שלו ואת הרצונות, תגיד שלך, למשוך תשומת לב ולדון בנושא מרגש, אבל טוב יותר, אם זה יהיה עם subtext סקסי, ולא כפי שנהגנו לומר, מצחיק. כל כך מפלרטטת בהחלט חייב ללכת למין, אבל, טוב יותר, אם השותפים מתאימים נושא זה, לאחר מכן ניתן יהיה להתחיל, כמו רבים חושבים, סקס וירטואלי.

שיחה ראשונה גבר וגברת דנים בטעמים זה בזה, עורכים מעין משלהם אַקדָם. לומר לא להביא את ההתרגשות, אין צורך לדון במשהו מביך נושאים כמו עבודה, מצבים משפחתיים ולימוד. אם אתה רוצה להדגיש את העובדה כי, זה צריך להיות מטופל של האישה תוהה בצורה מושלמת. כמובן, כולנו יודעים היטב איך אדם יכול גם לעשות אווירה אינטימית בחדר שלך, לעמעם את האור ולשים על יפה הלבשה תחתונה היא כמו גם כולם יודעים workouts מתוח.

ישנם כמה גופי מיוחדים עבור סקס וירטואלי - צעצועים וירטואליים שונים, בולט לחלוטין על מסך המחשב. לצעצועים כאלה ניתן לייחס את המגע האמיתי הבא - מכשיר למין, עץ העור חוזר על עצמם וחומרי סיכה ריקה.

שלום לגעת - החלפה של ויברטור בצורת חרירי. סוגים שנותרו של צעצועים הם ויברטור עבור גבר ויברטור עבור גבירות, אשר רק מסונכרנים ומעביר רטט באותו זמן לשני השותפים. ההקדמה של צעצועים אלה יכולה לגוון כיצד החלו לידי ביטוי בחיי המין הווירטואליים של שותפים.

למין וירטואלי עבר "עם המפץ", אין צורך להתחיל בו איך המילים מוצגות, מילים ברורות כמו "ולתת להתמודד עם אהבה "כי בווירטואלי זה קצת שונה מאשר במציאות. לֹא אתה צריך לשכוח לפלרטט, אם המין מתנהל במצב וירטואלי. אם היה פורמט משפחתי, כמו אנשים נהגו להביע הודעות טקסט, אתה צריך לטפל היו ראויים לתשומת לב של ההודעה, ולא פשוט טקסט בצורה "אני כל הזרימה".

לי הוא זה?4

Ppshologists Drossey כיבוש מין ספוטום במספר קטגוריות - נדיר דוגמאות, הנובלים הדדיים בצמד, תלות באינטימה מקוונת, פתולוגית תלות שהפכה לכישלון קשה ולברוח מהחיים האמיתיים.

בהתאם לימין, מה בדיוק מודע לאדם תחת סקס וירטואלי וכפי שייכת לכך פעולה. כולם יודעים שאדם יש משפחה, אבל זה יהיה באופן שיטתי סקס וירטואלי, אז זה יכול להיחשב איך אנשים התרגלו לפרוץ, exemp.

כתיבה Vertom One פעם אחת, אם האישה שלהם היא בן זוג בעזיבה, זה לא סביר להיות בגידה, עם תנאים שתקשורת בין השותפים לא נמשכת, למשל, סקס וירטואלי בצ'אט מיוחד.

כללים Wirth Sex5

כדי לצאת מין וירטואלי הביא שביעות רצון והנאה, יש לראות כללים מסוימים. ראשית, זה ביסודו של דבר לקחת בחשבון כי כל אדם במתינות של הפקרות שלו הוא מודע למין בעולם הווירטואלי כשיטה גם ליישם את הפנטזיות המוזרות ביותר שלה.

כדי לא להופיע אי הבנות, עדיף לדון מראש כי כל השותפים מחכה סומק וירטואלי.

חוק ראשי אחר - הכנה לספונטום ספונטני. שים לב כי מומלץ לשים את זה בעדינות, להרוג את זה ביותר אף אחד לא היה תגובה לא ישבור את הפרטיות.

לא סופר את האישה האיש הצעיר חייב להיות אמיתי, זה הפך, להבין שאם הם רק לא כל כך מזמן מכירים את השותף לא רוצה לא אוהב את זה, אז אתה יכול כל הזמן לצאת מהצ'אט ולהפסיק לתקשר.

עם תרגילים סקס וירטואלי עם אדם לא מוכר לא מומלץ לקרוא את שמך ו שם המשפחה, גם בעת שימוש בצ'אט וידאו, להסיר הכל מהמסגרת, כיצד להגיע, חפצים אישיים.

זה שימושי?6

צעירים מי עוסקים במין וירטואלי, ולא אמיתי, הם בהחלט מקבלים איך למוסד תועלת, כפי שהם להגן על עצמם מפני זיהום עם מחלה לא בטוחה. זה יהיה רע אם לא נציין על ידי כל זה ילדים פשוט יכולים לספק איך אנשים משמשים להביע, שלהם "גירוד סקסי" לא עושה טעויות, על אשר יהיה מצטער בקרוב.

למבוגרים סקס וירטואלי הוא שימושי, אם זה לא סוף סוף חוזר לעתים קרובות מאוד. אני באמת רוצה להדגיש את העובדה אתה יכול לעשות דברים טובים יותר, להוסיף "הדגש" ולהימנע מפרידה עקב של non-discontinuities של 1 או שני השותפים.

למה אנשים, לשים את זה בעדינות, לעשות?7

סקס וירטואלי פופולרי מסיבות שונות - ראשית, בשל אנונימיות. כמעט כולם אוהבים מה לא נקרא שמך ואת מקום המגורים שלך.

שאר הכבוד וירט - אמינות, שימור ופוליגמיה. אתה לא יכול לפחד, באופן כללי, להיכנס להריון, קבל זיהום נורא. בנוסף, בעולם של סקס וירטואלי, יש גם לא סטריאוטיפים והגבלות - אנשים סוף סוף יכולים לקבל כל מה שהם רוצים.

אם אדם לא יש תלות בפגיעה ביחסים אלה, סקס וירטואלי סוף סוף עשוי להביא יתרונות ענקיים הן גבר והן לגברת.

סכנה של סקס כזה

בהתבסס על אמונות של היכולת לקבל מחלה מסוכנת או להיכנס סקס וירטואלי בהריון הוא בטוח לחלוטין. אבל, לפני כן, מה סוף סוף לעשות את זה, אתה צריך לטפל בדברים כאלה כמו ההגנה של החיים האישיים שלך, וכולם כולם יודעים נתונים אישיים.

כדי להגן על עצמך, אתה צריך להסתיר את השם האמיתי ואת שם המשפחה, גם לטפל איך שיחול וירטואלי לא היה ידוע לכתובת הבית.

לא לספור איך אנחנו כל הזמן מדברים, יש ואת שאר האיומים - התרחשות התלות הנפשית על וירט, או סחיטה, אם השותף יהיה להקליט מין מין. זה אפשרי כי גברים צריכים להיות גם מסודר - אם האישה היא צעירה מאוד, מומלץ להפריע איתה תקשורת, כפי שהיא יכולה, באופן כללי, להיות קטין.

Просмотров: 517 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar